بزرگترین مرجع آموزش ، مقاله و ایجاد فرصت شغلی مدیریت پروژه در ایران

برگزاری دو سمینار در خراسان بزرگ

برگزاری دو سمینار در خراسان بزرگ

به دنبال فعالیت های شاخه خراسان بزرگ انجمن مدیرت پرژه ایران  با همکاری شرکت امید زاگرس (همکار آموزشی انجمن) دو سمینار” مدیریت پروژه در عمل ”  و مدیریت دعاوی” برگزار می شود.

سمینار مدیریت پروژه در عمل، با هدف ارائه درس آموخته های نخبگان این حوزه،  برای ۲۰ بهمن ماه در دانشگاه فردوسی مشهد در قالب سه پانل تخصصی و یک کارگاه ، برنامه ریزی شده است . موضوعات این پانل ها شامل مدیریت ذینفعان، مدیریت سبد پروژه، مدیریت تدارکات و مدیریت دعاوی در پروژه های ساخت همراه با بررسی موردی  چند پروژه و همچنین میزگرد بررسی و مقایسه مدارک حرفه ای مدیریت پروژه با حضور آقایان دکتر پرچمی ، دکتر درهمی ، دکتر بنی هاشمی، مهندس داورپناه، مهندس رئیس زاده، دکتر قهرمانزاده، مهندس کیوانلو ، مهندس وزیری ، مهندس نعمتی و مهندس دانشی می باشد.  همچنین در یک گارگاه، همزمان به معرفی مدل تعالی پروژه ( PEM)، درس آموخته های یکی از برندگان امسال جایزه مدیریت پروژه ایران (پروژه آرمان به نمایندگی از استان خراسان)، مرور خواهد شد. قابل ذکر است که این سمینار دارای امتیاز تمدید پروانه از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی نیز می باشد. جهت دریافت جزئیات بیشتر سمینار می توانید اینجا کلیک نمایید.

برگزاری دو سمینار در خراسان بزرگ

همچنین در ۲۱ بهمن ماه سمینار تخصصی دیگری نیز در حوزه مدیریت دعاوی با حضور دکتر پرچمی و کارشناسان و نمایندگان انجمن صنفی پیمانکاران ساختمانی و تاسیساتی، کانون کارشناسان رسمی دادگستری خراسان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برنامه ریزی شده است. در این سمینار آموزشی، مخاطبین علاوه بر آشنایی با فرآیند، مفاهیم و مبانی مدیریت ادعا، با مسئولیت های طرفین در بخش های مختلف حین حل و فصل اختلافات و طرح و بررسی دعاوی آشنا می شوند. جهت دریافت جزئیات بیشتر سمینار می توانید اینجا کلیک نمایید.

 شایان ذکر است میزان تخفیف در نظر گرفته شده برای اعضای انجمن در این سمینارها بر اساس جدول ذیل می باشد:

برگزاری دو سمینار در خراسان بزرگ

[QR size=”50×50″ link=”yes”][/QR]


دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Menu Title