بزرگترین مرجع آموزش ، مقاله و ایجاد فرصت شغلی مدیریت پروژه در ایران

ویلای اولس در شهر اشتوتگارت

ویلای اولس در شهر اشتوتگارت کشور آلمان

ویلای اولس ویلای مدرن وبسیار زیبایست که در دامنه تپه های حومه شهر اشتوتگارت درکشور آلمان واقع شده است ودرسال ۲۰۱۱و توسط گروه معماری “جی مایر اچ”درمساحت ۴۸۸متر مربع طراحی وساخته شده است.

طراحی کانسپت ویلا بسیار مدرن وتاحدی بادید فوتوریستی انجام شده است که همین امر ،ظاهر ویلا را بسیار متفاوت وفوق مدرن کرده است.

شایدبتوان گفت در حال حاضر بتن مسلح پر طرفدارترین متریال برای خلق آثار معمارانی است که طراحی های پیچیده. ومنعطف دارند وبیشتر از خطوط منحنی و خمیده برای طراحی پروژه هایشان استفاده می کنند وسازه های بتنی به دلیل انعطاف بیشترنسبت به فولاد واسکلت فلزی،بهترین انتخاب برای چنین پروژه هایی است،هرچند که در سالهایاخیر تنوع متریال بسیاربالا رفته است ولی هنوز بیس اصلی ساختمان ها را فولاد وبتن تشکیل میدهد.

خانه اولس ترکیبی از بتن مسلح وشیشه است که با فرمی بسیار زیبا در ترکیب با توپو گرافی سایت،حجمی بسیار زیبا را شکل داده است.

ویلا در سه طبقه ساخته شده است و همچون اکثر پروژه های مسکونی،زیر زمین تاسیسات و ورودی را شامل میشود.طبقه همکف به فضاهای عمومی همچون نشیمن ،نهارخوری و آشپزخانه اختصاص یافته است و فضاهای خصوصی همچون اتاق خوابها،اتاق لباس و سرویس وحمام در بالاترین سطح طراحی شده است واین سه طبقه توسط پله مرکزی مدرن و بسیار زیبا به هم مرتبط شده اند.

ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت ویلای اولس در شهر اشتوتگارت


دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Menu Title