بزرگترین مرجع آموزش ، مقاله و ایجاد فرصت شغلی مدیریت پروژه در ایران

موفقیت در کسب و کار جدید(بخش دوم)

 چند نکته برای موفقیت در راه اندازی کسب و کار جدید – بخش دوم

۵ .خلاق باشید
همواره بدنبال راههایی باشید که کسب‌وکار خود را به جایگاهی بالاتر از رقبا ارتقا دهید. متوجه این موضوع باشید که شما همه چیز را نمی‌دانید پس چشمان خود را بروی ایده‌ها و رویکردهای جدید بازنگه دارید.

۶٫در کارتان تمرکز داشه باشید
این گفته‌ی قدیمی که، «شهر رم یک شبه ساخته نشد» اینجا کاربرد دارد. همین‌که کسب‌وکاری را راه‌اندازی می‌کنید دلیل نمی‌شود که بلافاصله شروع به کسب درآمد بکنید. کمی طول می‌کشد تا مردم شما را بشناسند، پس روی هدف‌های کوتاه‌مدت خود تمرکز کنید و بگذارید زمان بقیه کارها را انجام دهد.

۷٫آماده‌ی فداکاری باشید
دستورالعمل شروع یک کسب‌وکار تا حدودی سخت و دشوار است، اما پس از اینکه درها را باز کردید، کارتان از همان لحظه آغاز شده است. در بسیاری از حالات، مجبورید وقت بیشتری نسبت به موقعی که برای کس دیگری کار می‌کردید بگذارید. از آنطرف، باید فداکاری کنید، مثل وقت‌گذرانی کمتر با خانواده و دوستان، تا بتوانید موفق شوید.

۸٫خدمات عالی ارائه کنید
کسب‌وکارهای موفق زیادی هستند که فراموش می‌کنند سرویس خدماتی عالی برای مشتری ارائه کنند. اگر سرویس خدماتی بهتری برای مشتریان خود ارائه کنید، آنها تمایل بیشتری دارند تا دفعه‌ی بعد که نیاز به سرویس شما داشتند، بجای رفتن پیش رقبا، به شما مراجعه کنند.

۹٫ثابت و استوار باشید
ثابت‌قدمی جزء کلیدی در کسب درآمد در کسب‌وکارتان است. شما باید بطور مرتب کارهای لازم و ضروری برای موفقیت را به انجام برسانید. اینکار عادتهای مثبت و ماندگاری در شما ایجاد می‌کند که در درازمدت کمک مفیدی در کسب درآمد به شما خواهد کرد.

 


دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Menu Title