بزرگترین مرجع آموزش ، مقاله و ایجاد فرصت شغلی مدیریت پروژه در ایران

معرفی سایتهای معتبر و کاربردی مهندسی

معرفی سایتهای معتبر و کاربردی مهندسی

www.Choil.ir
این سایت مربوط به مقالات مهندسی میباشد. در منوی افقی بالای این وب سایت گزینههای متنوعی تعریف شده است. از جمله گروه نشریات که نشریات معتبر فنی مهندسی لیست شده است که آرشیو تمامی آنها قابل دانلود است. در گزینه کنفرانس ها چنید کنفرانس مرتبط تعریف شده که با مراجعه به وب سایت هر کدام، از بخش همایشهای پیشین میتواند مقالات دورههای گذشته را به رایگان دانلود کنید.

www.fpweb.com
سایتFLUID POWER WEB ارائه کننده یک مجله تخصصی درباره ابزارها و روش های ایجاد نیرو توسط سیالات و علم هیدرولیک و پنوماتیک می باشد . در این سایت مواردی چون روزنامه الکترونیکی ، تولیدات ، مطبوعات ، نرم افزارهای مربوط ، LINK ، امکان دریافت منبع اطلاعاتی هیدرولیک و پنومایتک و بسیاری موارد دیگر را می توان در صفحه اول مشاهده کرد .

www.gardnerweb.com
در این سایت با یک راهنما در طراحی محصولات تحت فشار سیالات مواجه می شویم . این اصول علم هیدرولیک را می توان در این سایت در زیر مجموعه هایی که در صفحه اصلی نشان داده شده اند مطالعه کرد .دراین سایت با مجله الکترونیکیPRODUCTION MACHINING آشنا می شویم . این مجله به ارائه مطالبی درزمینه ماشین کاری و تولیداتی که از این طریق به بازار وارد می شوند می پردازد . در سایت می توان اخبار و رویدادها ، آرشیو مجله ، LINK به سایت های مرتبط و همچنین امکان دریافت مجله به صورت پست الکترونیکی را مشاهده کرد.

www.assemblymag.com
سایت ASSEMBLY MAGAZINE ارائه کننده مجله مونتاژ می باشد . در سایت این مجله به اطلاعاتی درزمینه اطلاعات تولید ، تحقیقات صنعتی ، INDEX ، امکان CHAT و ارائه پرسش و دریافت پاسخ از متخصصان درباره مونتاژ ، آرشیو اطلاعات فنی ، امکانات SEARCH ، اخبار و رویدادها ، امکان دریافت مجله توسط پست الکترونیکی و سایر خدمات دیگر می توان دسترسی پیدا کرد.

www.tool-moldmaking.com
این سایت متعلق به نشریه TOOL – MOLDING می باشد که درباره قالب و محصولات تولید شده از روش ریخته گری به ارائه مطالب می پردازد . در سایت و در صفحه اصلی می توان مطالبی چون آرشیو نشریه ، مرکز اطلاعاتی تولیدات ، اخبار صنایع ، مجله های تجاری مرتبط و امکانات SEARCH را مشاهده کرد . همچنین اخبار و سمینارهای جدید در راستای موضوع سایت را می توان در HOMEPAGE مشاهده کرد .

www.geartechnology.com
سایت صنایع چرخ دنده ای ارائه کننده اطلاعات کاملی درباره تکنولوژی ساخت و روش های جدید استفاده از چرخ دنده ها را می توان در این پایگاه اینترنتی مشاهده کرد . در سایت اطلاعاتی چون ماشین های سازنده چرخ دنده ، ماشین کاری بدون چرخ دنده ، منابع تحقیقاتی ، ابزارهای برشی و دنده تراش ، جنس چرخ دنده ها ، نرم افزار ، انواع چرخ دنده و همچنین منابع اطلاعاتی مهندسی و نیز انتشارات موسسه را می توان مشاهده کرد

www.valve-world.net
این سایت متعلق به موسسه انتشاراتی VALVE WORLD MAGAZINE است که درباره VALVE ها و نحوه عملکرد آنها در صنایع به ارائه مطالب می پردازد . در این سایت امکانات جستجو ممکن شده است . همچنین می توان درباره ای مجله اطلاعاتی بدست آورد ، مقالات فنی درباره هیدرولیک و مباحث دریچه ها را درباره VALVE ها را در سایت جستجو کرد و از آنها استفاده کرد . اخبار و رویدادهای صنعتی را نیز می توان در سایت مشاهده کرد . پروژه های در حال تکمیل از دیگر مواردی اند که در سایت به آنها پرداخته می شود .

www.amtonline.org
سایت AMTONLINE یک سایت برای اطلاع رسانی در زمینه مهندسی تولید می باشد . در این سایت به ارائه مطالبی درباره روش های تولید ، اخبار و رویدادهای صنعتی ، استانداردهای تولید ، انتشارات و منابع اطلاعاتی در اینترنت درباره اطلاعات فنی می پردازد .

www.jelpc.com
سایت JELPC سایت معرفی کننده و آموزشی درباره دستگاه های پنوماتیک و هیدرولیک می باشد . در سایت می توان مواردی چون محصولات تولیدی ، پشتیبانی فنی ، طراحی با CAD ، مرکز اطلاعاتی و اخبار ، شیرها و المان های عمل کننده سیال و کاتالوگ های محصولات تولید شده را مشاهده کرده و درباره هرکدام به مطالعه پرداخت

. www.web.mit.edu/lienhard/www/ahtt.html
در این سایت می توان Heat Transfer Textbook ارائه شده را دریافت کرد . این TEXTBOOK برمبنای فرمت PDF می باشد و باید نرم افزار ACROBAT READER را برای خواندن آن روی سیستم نصب کرد

www.tva.gov/power/hydro.htm
این سایت به مقوله Hydroelectric Power اشاره دارد . انرژی بدست آمده از این متد و روش و فناوری آن را می توان از این سایت فرا گرفت .

[QR size=”100×100″ link=”yes”][/QR]


دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Menu Title