بزرگترین مرجع آموزش ، مقاله و ایجاد فرصت شغلی مدیریت پروژه در ایران

دانلود نرم افزار MSP

در عصر حاضر سطح دانش بشر به حدی رسیده است که خود را قادر به ساخت و ایجاد سیستم های پیچیده ای از جمله ایستگاه های فضایی، فضا پیما ها، نیروگاه های تولید انرژی اتمی و … یافته است. از آنجایی که ایجاد این دست از سیستم ها به تعداد محدود و انگشت شمار می باشد بنا بر این برای ساخت این گونه سیستم ها از علم مدیریت پروژه استفاده می شود. با توجه به تعداد زیاد فعالیت های پروژه های امروزی و همچنین پیچیدگی های موجود در روابط پیش نیازی این فعالیت ها، در عمل علم مدیریت پروژه بدون بهره گیری از نرم افزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه کاربردی نیست. در این میان یکی از محبوب ترین نرم افزارهای موجود، نرم افزار ماکروسافت پروجکت یا MSP می باشد که در نسخه ۲۰۱۳ بر قابلیت های این نرم افزار به خصوص در زمینه های گرافیکی و تولید گزارش های متنوع افزوده شده است و موجب شده است این نرم افزار بیش از پیش نزد کارشناسان و مدیران پروژه ها محبوبیت یابد.

نرم‌افزار Microsoft Project Professional 2016 یکی از قویترین و قدیمی‌ترین نرم‌افزارهای موجود کنترل پروژه محسوب می‌شود. این برنامه یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مدیریت و کنترل پروژه جهت انجام وظایفی مانند دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به پروژه، پیش بینی و برآورد هزینه ها و بودجه، انتخاب ترکیبی درست از منابع به صورت مجازی، تخمین زمان، منابع و فعالیت های مورد نیاز، پیگیری پیشرفت پروژه و … در میان مدیران پروژه به شمار می آید.

این برنامه با سیستم عامل های زیر سازگار است:
۱٫ Windows 8.1 64+32bit
۲٫ Windows 7 SP1 64+32bit
۳٫ Windows 10 64+32bit

دانلود نرم افزار MSP

در این لحظه گروه مدیریت پروژه آتس فایل های ۳۲ و ۶۴ بیتی نرم افزار MSP را برای دانلود آماده کرده است.

حجم فایل ۳۲ بیتی:۳۵۰مگابایت

حجم فایل ۶۴ بیتی:۴۵۰مگابایت

بر روی دکمه زیر کلیک نمایید تا لینک های دانلود نسخه های مربوط به سیستم شما نمایان شود.

 

[QR size=”100×100″ link=”yes”][/QR]


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Menu Title