بزرگترین مرجع آموزش ، مقاله و ایجاد فرصت شغلی مدیریت پروژه در ایران

دوره های آموزش ویدئویی

سلام

شما دانشجویان مدیریت پروژه سراسر کشور مخصوصاً استان تهران با نام آتِس آشنا هستید.

گروه مدیریت پروژه آتِس که در بخش مشاوره و آموزش مدیریت پروژه فعالیت دارد تصمیم جدیدی برای برای برگزاری دوره های آموزشی جذاب با هدف کاهش هزینه آموزش و دورهمی دانشجویان رشته مدیریت پروژه گرفته است.

از این پس دوره های آموزش ویدئویی درخصوص نرم افزار ها و مباحث مدیریت پروژه(خصوصاً کنترل پروژه) برگزار خواهیم کرد.این دوره ها با کسب اجازه از وزارت علوم و تحقیقات برگزار می شود.

توضیحات در مورد دوره های آموزش ویدئویی:

ما از شما دانشجویان گرامی دعوت میکنیم تا در کنار هم رشته ای های خود بنیشینید و آموزش های ویدئویی را مشاهده کنید و مطالب را فرا گیرید.زمان هر دوره بستگی به مدت ویدئو دارد با اینکه حدود یک الی دو ساعت به جلسات می افزاییم تا بتوانیم در آخر دوره باهم بحث و گفتگو پیرامون آموزش و رفع اشکال داشته باشیم.

جالبی این دوره ها درکنار هم بودن و رفع اشکال توسط خود دانشجویان است.حال اگر نیاز بود از اساتید هم برای دو ساعت پایانی دوره دعوت میکنیم که تشریف آورند و پاسخ دانشجویان را بصورت حضوری دهند.

روزهای برگزاری این دوره ها را جمعه ها انتخاب کرده ایم چرا که دانشجویان ما بسیار فعال هستند و در جایگاه های مختلف شغلی خدمت میکنند.ساعت برگزاری دوره ها نیز سعی میشود صبح ها باشد که تداخلی در تفریحات آخر هفته عزیزان بوجود نیاورد.

مخاطبان دوره های ما دوستان ، همکلاسی ها و آشنایان نزدیک ما خواهند بود چرا که قصد خسارت به اساتید و مراکز تهیه ویدئوهای آموزشی را نخواهیم داشت.(از همین جا از اساتید و مراکز تهیه ویدئوهای آموزشی خواهشمندیم که اگر برای بهبود این دوره ها نظر و یا قصد همکاری دارند صمیمانه ما را یاری دهند.)

درمورد تعداد نفرات حاضر در دوره باید اطلاع رسانی کنیم که حداقل ۱۰ نفر برای برگزاری دوره و حداکثر ۱۲ نفر را پذیرا خواهیم بود.

محل برگزاری دوره ها سعی شده مکان هایی در نظر گرفته شود که از نظر فیزیکی سالم و مرتب و دارای ویدئو پروژکتور باشد و همچنین هزینه اجاره آنها در حد توان دانشجویان باشد.(بازهم از مراکز تهیه ویدئوهای آموزشی خواهشمندیم اگر فضایی درخور دانشجویان ما با امکانات لازم را دارا بودند به ما پیشنهاد دهند چرا که ما همان مبلغی که برای اجاره فضا درنظر خواهیم گرفت را به شرکت شما پرداخت خواهیم کرد از این سو دو طرف *هم دانشجویان و هم شرکت شما* سود خواهند برد)

هدف آتِس از برگزاری این دوره ها به هیچ عنوان سود دهی نیست چرا که تمام مبالغ دریافتی صرف هزینه اجاره فضا و موارد دارای هزینه همان دوره خواهد شد.

شاید از خود بپرسید پس چرا آتِس اقدام به برگزاری این دوره ها میکند؟

هدف ما گردهم آمدن و بحث و گفتگو پیرامون مسائل کنترل پروژه است با توجه به جایگاه رشته مدیریت پروژه که نگاه چندانی از طرف مسئولین به آن نشده است.و در ادامه باید ذکر کنم از میان همین دانشجویان ، گروه مدیریت پروژه آتِس افرادی را جهت اعزام به فرصت های شغلی خود گروه انتخاب میکند.

دوستان می توانند پاسخ سوالات خود را از طریق تیکت در بخش کاربری دریافت نمایند.

این مطلب به مرور زمان بروزرسانی خواهد شد.

Menu Title